Buradasınız: Anasayfa / Salon Dekorasyonu / Televizyon Sehpası Yenileme
Televizyon Sehpası Yenileme

Televizyon Sehpası Yenileme

Bir mobilya aldığınızda bilirsiniz ki her mobilyanın bir kullanım ömrü vardır. Belli bir zaman geçtikten sonra mutlaka yenilemeniz gerekir. Peki sürekli olarak yeni bir mobilya almak yerine birkaç küçük ipucu yardımıyla mobilyanızın ömrünü uzatmak istemez misiniz? Öyleyse sizi böyle alalım. Bir mobilyayı yenilemek özellikle de televizyon sehpası gibi bir mobilyayı yenilemek çok kolaydır. Bunun için yapmanız gereken hoş görünümlü bir ahşap boyasıyla sehpanızı yeniden boyamak. İsterseniz fotoğraftaki gibi alt iskelet kısmını ayrı renge üstünü ayrı renge de boyayabilirsiniz. Ama şunu unutmayın mobilyaları yenilemek her zaman mümkün.

Bir önceki yazımız olan Üzerinde Satranç Oynayabileceğiniz Yazı Tahtasından Sehpa Yapımı başlıklı makalemizde eğlenceli fikirler, kendin yap ve sehpa yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top