Buradasınız: Anasayfa / Nasıl Yapılır? / Evde Yapılabilecek Oyuncaklar
Evde Yapılabilecek Oyuncaklar

Evde Yapılabilecek Oyuncaklar

Çocuğunuz varsa eğer, onların ne kadar kıymetli, ve değerli olduklarını sizden iyi kimse bilemez. Anne ve babalar çocuklarını her zaman ön planda tutup onlar için her fedakarlığı yaparlar. Son zamanlarda piyasadaki oyuncakların kanserojen madde içerdiklerini sıkça duyar olduk. Bu da ister istemez hepimizi tedirgin ediyor. Özellikle Çin malı, düşük maliyetli oyuncakların çocuklarımızın sağlığını olumsuz yönde etkilediğine dair duyumlar alıyoruz. Bu durumda ya ince eleyip sık dokuyacağız oyuncak alırken, ya da kendi imkanlarımızla evde kendimiz yapacağız. Bu sayfada, karton kutulardan yapabileceğiniz bazı oyuncak örnekleri bulunuyor. Cetvel, katlanabilir mukavva, makas, bıçak, yapıştırıcı ve boya gibi bulunması kolay malzemelerle siz de resimlerde gördüğünüz gibi oyuncaklar yapabilirsiniz çocuklarınıza. Hatta yaşı uygunsa, çocuğunuzdan size yardım etmesini bile isteyebilirsiniz. Bu, hem çocuğunuzun yaratıcı kişiliğini ortaya çıkarmasına yardımcı olacak, hem de çocuğunuzla aranızdaki bağların güçlenmesini sağlayacaktır. :)

DIY Cardboard Box Castle

DIY Cardboard Box Play Kitchen

DIY Cardboard Box Car and Gas Pump

DIY Cardboard Box Doll Bed

Bir önceki yazımız olan Çiçeklerle Egzotik Bir Ortam Yaratın başlıklı makalemizde çiçekler, çiçekler nasıl kullanılır ve çiçekli dekorlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top