Buradasınız: Anasayfa / Nasıl Yapılır? / Bahçe Dekorasyonu / Saksı Süsü Yapımı
Saksı Süsü Yapımı

Saksı Süsü Yapımı

 

Hep demişimdir bir evi, bahçeyi güzel gösteren çiçeklerdir. Özellikle canlı olanları.. Günümüz de aklımızın alamayacağı kadar farklı saksı modeli var. Bu saksılardan istediğinizi seçebilirsiniz. Bir de bu çiçekleri düzgünce yerleştirip, bir kaç aksesuarla desteklersek harika görüntüler çıkabilir ortaya. Mesela bu süs gibi.. Saksıda çiçek yetiştirmeyi seviyorsanız bu saksı süsü dikkatinizi çekebilir. Gerekli olan malzemeler kağıttan renkli kek kalıpları, makas, ip, 2 tane çubuk ve bir de saksıya dikilmiş bir çiçek. Yapmanız gereken ise kek kalıplarını altlarından sıkarak çiçek görüntüsü vererek bağlamak ve onları daha sonra çubuklara bağlayıp, çubukları saksıya dikmek. Ya da resimdeki gibi, 2 çubuğu iple bağlayıp, yaptığınız çiçekleri bu ortadaki ipe bağlamak. Çok kolay ve şık bir proje. Kolay gelsin :)

Saksı Süsü Nasıl Yapılır?

Bir önceki yazımız olan Tahtadan Saksı Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde bahçe projeleri kendin yap projeleri, basit projeler ve diy hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top