Buradasınız: Anasayfa / Genel / Küçük Ağaç Kütüğünden Vazo Yapımı
Küçük Ağaç Kütüğünden Vazo Yapımı

Küçük Ağaç Kütüğünden Vazo Yapımı

Küçük Ağaç Kütüğünden Vazo Yapımı 1

Küçük Ağaç Kütüğünden Vazo Yapımı 1

Ev dekorasyonunda en önemli parçalardan birisi de vazolardır. Evinize uyan herhangi bir vazoyu bugünlerde herhangi bir hediyelik eşya mağazasından veya yapı marketinden bulabilirsiniz. Ayrıca kendinizde kendi zevkinize uygun vazolar yapabilirsiniz. Örneğin vazo yapmak için küçük ağaç kütüklerini kullanabilirsiniz. Böyle bir malzemeden yapılmış bir vazo evinize gayet doğal ve basit bir görünüm kazandırır.

Bu vazoyu yapmak çok basittir, fotoğrafta gördüğünüz gibi bir kütüğün içine matkap yardımıyla kütüğün ortasında bir oyuk açmanız yeterli olacaktır. Bundan sonra kütüğü zımparalayabilirsiniz veya vernikleyip boyayabilirsiniz bu tamamen size kalmış bir durum. Her şeyi kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz, içine plastik yapma bir çiçek veya taze çiçekler koyabilirsiniz.

Küçük Ağaç Kütüğünden Vazo Yapımı 2

Küçük Ağaç Kütüğünden Vazo Yapımı 2

Küçük Ağaç Kütüğünden Vazo Yapımı 3

Küçük Ağaç Kütüğünden Vazo Yapımı 3

Bir önceki yazımız olan Dekorasyon ve Evinizdeki Mobilyalar başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, Dekorasyon ve Evinizdeki Mobilyalar ve mobilya dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top