Buradasınız: Anasayfa / Genel / Ev Numaralarıyla Saksı Yapımı
Ev Numaralarıyla Saksı Yapımı

Ev Numaralarıyla Saksı Yapımı

Daha önce bahçe düzenlemeyle ilgili birçok fikir vermiş, birçok saksı yapımını anlatmıştık. Yeni bir fikirle daha karşınızdayız. Klasik renkteki ve görünümdeki saksılarınızdan sıkıldıysanız bu fikrimiz tam sizlere göre. Önce saksılarınızı istediğiniz renge boyayın ve kuruması için ters çevirin ve bekleyin. Daha sonra saksılarınızın üzerine aldığınız ev numaralarını yapıştırın.  İsterseniz çocuğunuzun veya eşinizin veya kendinizin doğum tarihini, evlilik yıldönümünüzün tarihini yazabilirsiniz veya rastgele bir şekilde numaraları kullanabilirsiniz. Ayrıca harfleri kullanarak da eğlenceli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyon ve Evinizdeki Mobilyalar başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, Dekorasyon ve Evinizdeki Mobilyalar ve mobilya dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top