Buradasınız: Anasayfa / Genel / Dekoratif Gömme Dolap Önerileri
Dekoratif Gömme Dolap Önerileri

Dekoratif Gömme Dolap Önerileri

Yatak Odaları için Gömme Dolaplar

Evimizdeki en büyük sorun DAĞINIKLIK. Heleki yatak odaları birsürü kıyafetti,ayakkabıydı derken dağınıklığı önlemek çok zor oluyor. Bu durumdan kurtulmanın tabiki en güzel yolu  ayrı bir kıyafet odasına sahip olmak :) Ama maalesef ki bir çoğumuzun oturduğu o küçük evler bu duruma imkan tanımıyor :(

Kaderimize küsüp evimizin dağınık durmasına katlanıcak mıyız?  Tabiki hayır :)

Yatak Odalarına Giyinme Odası Önerileri

Eğer ki yeriniz büyük anca elverişli kullanılamıyorsa odayı büyük bir paravanla ya da yapabilecekseniz duvarla bölerek giyinme odası elde etmeniz çok yararınıza olacaktır.Sadece kıyafetler için değil elinize geçen herşeyi depolamak için dekoratif ve pratik bir çözüm olacaktır :)

Oda içerisine tasarlanmış Gömme dolap

Resimde görüldüğü gibi odanın arka tarafına tasarlanmış yandan girişli bir giyinme odası üstelik açık raf sistemi kullanılmış,ancak siz açık raflı sistem istemezseniz bunun şeffaf dolap kapaklarıyla tasarlanmış bir çok seçeneği de mevcut :)

Paravan Bir Kapıyla Açılan Giysi Odası Önerisi

İşte bu resme bayıldım.Kocaman kapıyı açtığınız anda sihirli bir dünyanın içine girmiş gibi :) Çok Dekoratif görünen bu sistemin yapımı okadar zor olmasa gerek :)

Yatak Odalarına Gömme Dolaplar

Şimdi de odası küçük olanlara bir kaç yarar sağlayacak dekoratif önerilerime geçiyorum. Odam küçük napsam dolap ancak sığıyor diyorsanız odanınızı küçük bir duvarla ayırıp açık raflı sistemle kullanışlı bir gömme dolap şekline sokabilirsiniz.Ayrıca gömme dolap yaptıracağınız yer odanızın en kullanışsız yeri olsun ki diğer verimli alanları dolapla kaybetmeyin :)

Dekoratif Gömme dolaplar

 

 

Bir önceki yazımız olan Evinizdeki Huzursuzluğa Son Verin! başlıklı makalemizde evde mutluluğu bulmanın ipuçları, evde mutluluğu yakalamanın yolları ve evde mutsuzluğa son hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top