Buradasınız: Anasayfa / Genel / Dekoratif Cafe Önerileri
Dekoratif Cafe Önerileri

Dekoratif Cafe Önerileri

Dekoratif Cafeler Örnekleri ve Önerileri

Bir işe sahip olmak hayatımızın dönüm noktasıdır. Ancak bu işi devam ettirmek hatta büyük başarılara ulaşmak ise hayatın en zor kısımlarından biridir.Eğer bir cafeye sahipseniz ve dekoratif olmadığını düşünüyorsanız bu yönde duyumlar alıyorsanız ;vaaay halinize!!

Bir önceki cafe yazımızda cafelere neler uygulanabilir kısaca özetlemiştik, konseptlere örnekler anlatmıştık, bugünki yazımızda da sizlere temel dekoratif mobilyalardan bahsederek dekoratif bir cafe oluşturmaya çalışacağız :)

Cafeler için Dekoratif  Mobilyalar

Cafelerin en önemli dekoratif eşyasını kesinlikle duvarlar oluşturur. Eğerki tek renk,beyaz, tek düze renklere boyanmış bir cafeye sahipseniz bunu hemen değiştirmelisiniz. Üstelik boyatmanın cafe için hem müsait olmayacağını hem de fazla masrafa sebep olacağını düşünüyorsanız :) Tek önerim Dekoratif Duvar Kağıtları :) Hem çok ucuza mal olur hem zaman tasarrufu sağlar hemde farklı duvar kağıtları kullanarak çok dekoratif bir cafeye sahip olabilirsiniz :):) Tabi öncelikle cafenizde neleri servis ettğinizi ve nasıl bir tarz istediğinizi kararlaştırmalısınız. :)

Cafeler için dekoratif duvar kağıdı örneği

 

Cafelere hareket katmanın 2. bir yolu ise eğer iç mekan kullanıyorsanız avizeler olacaktır. Gene cafenizde istediğiniz tarza yönelik Bir avize tercih etmeniz uygun olacaktır. Genellikle iç mekanı daha da ferahlatacak bir avize seçimi yaparsanız bu cafenizi daha dekoratif gösterecektir.Eğer ki self servis imkanı sunuyorsanız da Sıklıkla dizilmiş düz ve dekoratif avizeleri tercih etmeniz cafenizin çok dekoratif olmasını sağlayacaktır. :)

Cafeler için Sarkık ve dekoratif avize modeli

 

Cafelerde genellikle perde kullanılmaz ama eğer ki siz romantik tarzda bir cafe oluşturmaya çalışıyorsanız,kesinlikle perdeye ihtiyaç duyacaksınız :) Bunun içinde uzun ve dekoratif perdeleri tercih etmelisiniz.İçerinin aydınlık olmasını sağlamak için açık renkli yada tel tel ayrılmış perdeler ilk tercihleriniz olmalı :)

Cafeler için Dekoratif Perde Örneği

Mobilya seçiminde ise tercih ettiğiniz tarza ve cafenizin alanına uygun davranmalı ve bu noktaları dikkate alarak büyüklüğünü belirlemeli sandalyemi yoksa koltuk mu koyacağınıza karar vermeli cafenizde ki diğer tüm malzemelerle uyumlu bir renk tercih etmeli (asla çok koyu ve soluk renkli olmamalı) ve dekoratif bir cafeye çok basit yollarla sahip olmalısınız :)

Cafenizde bol kazançlar :)

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Sehpalar ve Komidinler başlıklı makalemizde başucu sehpaları, dekoratif komidinler ve dekoratif mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top