2-kisilik-genc-odasi-takimlari-9

2 kişilik Çocuk Odası Tasarımları

2li Çocuk Odaları

Kardeşi olan herkes bilir ki aynı evde aynı odada kardeşle yaşamak zordur.İster karşı cinsiyette isterse aynı olsun. Kıyafetimi aldın,o top benim,o cd benim :) Kavgaları durdurmanız asla mümkün değildir. :) Hele ki odaları küçükse dağınıklık başlar,kavgaların içerisine ebeveynler de dahil olur.

Şehirde yaşamanın verdiği bu zorluklardan biridir;küçük çocuk odaları. Metrekare küçüktür dolap küçüktür.Hele de tasarım kötüyse orada yaşamak cehenneme döner insan için. Ama artık öyle dekoratif çocuk odası,genç odası tasarımları var ki. Aklınız şaşıyor gerçekten. :)

Aşağıda bazı örneklerle nasıl 2 kişilik çocuk odası yaratılır biraz inceleyelim.

Bu resimdeki gibi biraz boyuna uzun bir odanız varsa bu şekilde odada yer kazandırabilirsiniz. Üstteki yatağın ayak ucuna alacağınız dekoratif bir merdivenle bütün işlerinizi halletmiş olursunuz.

Eğer odanızın boyu kısa da eni genişse de bu şekildeki tasarımlarla hareket katabilirsiniz. Çalışma masasının dekoratifliğini farkettiniz mi? Ah bu tasarım mobilyalar gerçekten göz alıyor.

Bu tasarım da en üstteki resmin farklı şekilde kullanılmış hali olarak çıkıyor karşımıza.Yani gene söyleyeceğimiz şey evinizi sizden iyi kimse tanıyamaz,biraz yaratıcı olduktan sonra bütün sorunlar ortadan kalkar. :)

çocuk odası takımları ikikişilikçocukodaları iki kişilik çocuk odaları iki kişilik genç odası genc odalari iki kisilik ve dahası mobilyalar1.com da sizlerle