Buradasınız: Anasayfa / Genel Ev Dekorasyonu / Tuval Üzerine Kuş Silueti Tablo Yapımı
Tuval Üzerine Kuş Silueti Tablo Yapımı

Tuval Üzerine Kuş Silueti Tablo Yapımı

Tuval Üzerine Kuş Silueti Tablo Yapımı 1

Tuval Üzerine Kuş Silueti Tablo Yapımı 1

İşte size duvarınızda çok şık bir dekorasyon fikri. Bu tabloyu kolayca evinizde yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler:

-Tuval bezi

-İstediğiniz renkte vinil boya

-Tahta

Öncelikle tuval bezini 4 eşit parça olarak kestiğiniz tahtaların üzerine gerin. Tuval bezini istediğiniz renkte boyayın ve kurumaya bırakın. O kururken kendi bilgisayarınızdan veya matbaalardan çıkarabileceğiniz bir desen bulun ve çıkarın, biz burada sizin için bu kuş desenini seçtik. Kağıt üzerindeki deseni keserek çıkarın ve kurumaya bırakmış olduğunuz parçaları alt alta gelecek şekilde hizalayın. Üzerlerine desen kağıdını yerleştirin ve desenden geriye kalan boşluğu vinil boya ile boyayın. Kuruduktan sonra tablonuz hazır, aralarında bir miktar boşluk kalacak şekilde duvarınıza monte edebilirsiniz.

Tuval Üzerine Kuş Silueti Tablo Yapımı 2

Tuval Üzerine Kuş Silueti Tablo Yapımı 2

Bir önceki yazımız olan Dekorasyon ve Evinizdeki Mobilyalar başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, Dekorasyon ve Evinizdeki Mobilyalar ve mobilya dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top