Buradasınız: Anasayfa / Genel Ev Dekorasyonu / PVC Borulardan Güneş Işığı Şeklinde Ayna Yapımı
PVC Borulardan Güneş Işığı Şeklinde Ayna Yapımı

PVC Borulardan Güneş Işığı Şeklinde Ayna Yapımı

Güneş ışığı şeklinde aynalardan daha önce birkaç defa daha bahsetmiştik, bu gerçekten güzel görünümlü aynaları beğendiyseniz, bu fikrimizi de beğeneceksiniz. Bana sorarsanız içlerinde en hoş görünümü de bu şekilde elde edeceksiniz. Bunun için yapmanız gereken, iki tane ince PVC tesisat borusu edinmek. Daha sonra ise bu boruları enine olabildiğince çok küçük parçaya, düzgün bir şekilde kesmek. Daha sonra kestiğimiz parçaları fotoğraflardaki gibi birbirine yapıştırmak ve tabii ki aynanızı da ortasına yerleştirmek. Eğer siz de güneş ışığı şeklinde bir ayna istiyorsanız bu fikri mutlaka deneyin.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyon ve Evinizdeki Mobilyalar başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, Dekorasyon ve Evinizdeki Mobilyalar ve mobilya dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top