Buradasınız: Anasayfa / Genel Ev Dekorasyonu / Metal Duvar Süslemesi Yapımı
Metal Duvar Süslemesi Yapımı

Metal Duvar Süslemesi Yapımı

Daha önceki konulardan birisinde kendin yap projesi mantığımızı anlatmıştık, herkesin yapabileceği kadar kolay olmalı demiştik, bu defa onun biraz dışında bir projeden bahsedeceğiz. Bu projemiz daha çok hobi arayanlar için. İşlenmiş ve kolay şekil verilebilen metal parçalarla çok şık duvar süslemeleri yapabilirsiniz. Unutmamanız gerek ki bu iş biraz zahmetlidir, zaman ve sabır ister. O sabır ve zamanın sizde olduğunu düşünüyorsanız ve bir hobi edinmek istiyorsanız hemen işe koyulun. İşlenmiş metali aldıktan sonra yapmanız gereken şey onlara şekil vermek, pratik bir şekilde metale şekil vermek istiyorsanız size bir ipucu; tuvalet kağıdı rulolarının etrafına dolayarak yuvarlak şekilleri çok rahat bir şekilde verebilirsiniz. İşiniz bittikten sonra yaptığınız tabloları boyayarak duvarınıza asın, bu gösterişli, şık ve dekoratif duvar süslemelerinin keyfini çıkarın.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyon ve Evinizdeki Mobilyalar başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, Dekorasyon ve Evinizdeki Mobilyalar ve mobilya dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top