Buradasınız: Anasayfa / Bebek Odası Dekorasyonu / Çocuk Yatağına Tesisat Boruları İle Cibinlik Yapımı
Çocuk Yatağına Tesisat Boruları İle Cibinlik Yapımı

Çocuk Yatağına Tesisat Boruları İle Cibinlik Yapımı

Yaz geldi ve sivrisinekler neredeyse her yeri sardı. Bu rahatsız edici bir durum üstelik bundan en çok da çocuklarımız etkileniyor. Çocuklarımızı bundan korumak için en güzel geleneksel yöntem cibinlikli yataklardır. İşte çocuğunuzu bu zararlı haşerelerden korumak için yapımı pratik ve hoş bir yöntem. Tesisat borularını çocuklarınızın yatağının ayaklarına monte edin daha sonra daha kısa olan diğer boruları da bu boruların üzerine geçirin, en son olarak da kurduğunuz bu iskeletin üzerine renkli bir kumaşı geçirdikten sonra kullanmadığınız bir tül perdeyi üzerine geçirin. Çok basit bir şekilde çocuğunuzun yatağını cibinlikli bir yatak haline getirmiş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Çocuklar İçin Eğlenceli Komodin Yapımı başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyonu, çocuklar için ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top